Paslaugos

Invisalign sistema - skaidrios dantų tiesinimo kapos

Invisalign sistema- skaidrios dantų tiesinimo kapos

NEMATOMOS. NUIMAMOS. PATOGIOS.

Invisalign – naujas ir pažangus dantų tiesinimo metodas permatomomis, išimamomis, kapomis, kurios keičiamos kas dvi  savaites. Tiesinimas trunka nuo 9 iki 15 mėn.

Kodėl verta rinktis Invisalign dantų teisinimo sistemą

 • Skaidrumas. Invisalign kapos yra permatomos, todėl aplinkiniams yra beveik nepastebimos.
 • Patogumas. Kapos nesunkiai išimamos norint pavalgyti, išgerti arba valant dantis. Nešiojant Invisalign galite neriboti savęs renkantis įvairų maistą, ko negalite daryti nešiojant breketus. Maistas nesikaupia ir nestringa kaip breketuose, todėl patogesnis dantų valymas ir priežiūra.
 • Individualumas ir efektyvumas. Kiekviena kapa gaminama individualiai Jūsų dantims. Sistema sukurta taip, kad būtų galima tiksliai nuspėti gydymo trukmę. Dar nesibaigus gydymui galėsite džiaugtis gražesne šypsena, nes dantys pradės tiesintis tik prasidėjus gydymui.
 • Sveikata. Gaminant kapas nenaudojamas metalas, kuris gali dirginti dantis bei dantenas ir sukelti alergines reakcijas. Kapos gaminamos individualiai, todėl sumažėja sudirgimų ir įbrėžimų, kurie būna nešiojant breketus, o patogesnė dantų priežiūra sumažina periodontito riziką.
 • Universalumas. Invisalign tiesinimas siūlomas, kai yra dantų sangrūdos, tarpai tarp dantų, gilus ar kryžminis sukandimai, kai dantys stumiami iki 5 mm.
 • Populiarumas. Nors Invisalign yra naujas dantų tiesinimo būdas, tačiau pasaulyje jau yra daugiau nei 2 milijonai žmonių, kurie gydėsi su Invisalign.

Daugiau informacijos galite rasti puslapyje http://www.invisalign.com/ .

Klinikoje (Baltijos g. 42, Kaunas) teikiama konsultacija

Registruokitės tel. +370 37 378 379 arba mob. tel. +370 62087766

Six Month Smiles – greitas dantų tiesinimas

SIX MONTH SMILES – greitasis estetinis dantų tiesinimas skirtas suaugusiems

Tai tarpinis variantas tarp klasikinės ortodontijos ir estetinio plombavimo. Tik per pusę metų galite turėti gražią ir simetrišką šypseną.

 

Kodėl verta rinktis Six Month Smiles tiesinimą?

• Dantys ištiesinami vidutiniškai per 6 mėnesius. Teigiami pokyčiai pastebimi jau po kelių mėnesių.

• Breketai yra skaidrūs, todėl aplinkiniams yra beveik nepastebimi.

• Nešiojant Six Month Smiles dantys yra veikiami trumpą laiką mažomis jėgomis, lyginant su klasikine ortodontija, tai yra patogiau pacientui.

• Six Month Smiles tausoja dantis lyginant su klasikine ortodontija (dantų rovimas), keramikos laminatėmis arba estetiniu plombavimu (dantų šlifavimas).

• Six Month Smiles nėra brangesnė už tradicinę ortodontiją, trunka 3-4 kartus trumpiau, o breketai yra skaidrūs ir nepastebimi.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Six Month Smiles

Kaip atrodo Six Month Smiles breketai?

Six Month Smiles breketai yra beveik nepastebimi, nes yra skaidrūs ir prisitaiko prie paciento dantų spalvos.

Ar tikrai dantys išsitiesina per 6 mėnesius?

6 mėnesiai yra paskaičiuotas vidutinis breketų nešiojimo laikas. Tiesinimo laikas gali užtrukti nuo 4 iki 9 mėnesių priklausomai nuo situacijos sudėtingumo.

Kodėl taip greitai išsitiesina dantys, juk daugumai pacientų prireikia kelių metų?

Six Month Smiles yra greitasis dantų tiesinimas skirtas suagusiems. Jo metu neatliekami dideli sąkandžio pakeitimai kaip vaikams ir paaugliams klasikinės ortodontijos metu. Six Moth Smile ištiesina priekinę dantų liniją, kad šypsena būtų simetriška.

Ar dantų tiesinimas nekenkia suaugusiųjų dantims?

Ne, nes nešiojant Six Month Smiles dantys yra veikiami trumpą laiką mažomis jėgomis, lyginant su klasikine ortodontija, tai padidina paciento komfortą, dantys yra maksimaliai apsaugomi.

Ar po Six Month Smiles man dar reikės nešioti retencinį aparatą?

Taip. Po dantų tiesinimo retencinis aparatas yra būtinas tam kad užfiksuotų dantis naujoje pozicijoje. Klinikoje siūlome įvairius aparatus (išimamus, fiksuojamus), priklausomai nuo paciento gyvenimo būdo ir galimybių.

 

Klinikoje (Baltijos g. 42, Kaunas) teikiama konsultacija

Registruokitės tel. +370 37 378 379 arba mob. tel. +370 62087766

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Tai labiausiai danties audinį ir dantenas tausojantis restauracijos metodas, kurio pagalba:

Svarbiausia - dantų funkcijos burnoje atstatymas, užtikrinant jų tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine.

Daromos nuotraukos „prieš“ ir „po”. Pageidaujant pacientui, nuotraukos gali būti atsiunčiamos elektroniniu paštu.

Dirbame su sertifikuotomis medžiagomis ir esame užtikrinti atliekamų paslaugų kokybe, todėl estetinėms rekonstrukcijoms yra teikiama 12 mėn. garantija!

Su estetinės odontologijos darbais galite susipažinti Šypsenų galerijoje“.

PRIEŠ ESTETINĮ PLOMBAVIMĄ rekomenduojama profesionalios burnos higienos procedūra, o taip pat dantų balinimo procedūra. Balinimas leidžia pašviesinti natūralių dantų spalvą ir pasirinkti šviesesnes plombavimo medžiagų spalvas. Po estetinio plombavimo balinimo procedūros nerekomenduojamos, nes plombinės medžiagos neturi savybės balti.

PO ESTETINIO PLOMBAVIMO privaloma atvykti kontrolinei apžiūrai bei laikytis gydytojo odontologo rekomendacijų.

 

Estetinis protezavimas

Viena iš alternatyvų estetiniam plombavimui yra estetinis protezavimas porceliano laminatėmis su stiklo užpildu arba grynasis porcelianas cirkonio oksido arba aliuminio oksido pagrindu.

 

Išsamiai informacijai galite skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (8-37) 378 379

Šilainiai, Kaunas

Dantų balinimas

SAUGU. Daugelio metų dantų balinimo patirtis įrodė, jog sveikų dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus ir patikimas būdas, nepakeičiantis danties ir aplinkinių audinių struktūros.

Priežastys, dėl kurių gali pasikeisti dantų spalva (patamsėti, tapti netolygia ir pan.): dažančių produktų (arbatos, kavos, gazuotų spalvotų gėrimų, tabako, raudono vyno) vartojimas, įvairios dantų traumos, paveldimumas, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas, per gausus fluoridų kiekis, uždegimai, ankstesnių gydymų pasekmės, senėjimo procesas. Nustatyti dantų spalvos patamsėjimo priežastis labai svarbu, nes nuo to priklauso efektyvaus balinimo būdo pritaikymas.

Dantų balinimas gali būti:

Higieninis – kurį atlieka burnos higienistė pašalindama apnašas nuo dantų paviršiaus.

Estetinis:

 • namų sąlygomis įsigijus kapas ir balinimo gelio ”Opalascence„ bei gavus visą informaciją apie jo naudojimą;
 • kabinetinis – atliekamas klinikoje modernios plazminės lempos pagalba (ypatingai greitas ir efektyvus balinimo būdas);
 • endodontinis - atliekamas iš vidaus, t.y. įvedant į danties šaknį specialios aktyvios medžiagos

 

Svarbu. Prieš dantų balinimo procedūrą privalu atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, o balinimo metodą aptarti su gydančiu gydytoju. Puikiam efektui pasiekti - svarbu laikytis visų specialisto rekomendacinių nurodymų tiek ruošiantis balinimo procedūrai, eigoje (jei tai balinimas namuose), tiek po jos.

 

Higieninis dantų šviesinimas

Specialiu prietaisu "Air-Flow" su sodos milteliais nupučiamos tabako, kavos, vyno ir kitokios apnašos. Po šios procedūros dantys tampa pastebimai baltesni ir šviesesni.

Balinimas namuose

Pacientui pagaminamos individualios abiejų žandikaulių celiulioidinės matricos – kapos, kurias, pripildžius balinančios medžiagos, reikia dėvėti 10-14 naktų arba tiek pat kartų po 2 valandas per dieną. Aktyvus komponentas – karbamido peroksidas skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius. Danties struktūra nepakinta, tik šviesėja.

Namų balinimo metodas geras tuo, kad pats pacientas gali reguliuoti balimo procesą, be to, kas tris – keturias savaites savarankiškai pakartoti balinimo procedūrą. Naminis balinimo metodas rekomenduojamas ir praėjus kuriam laikui po kabinetinio balinimo – baltumo išlaikymui užtikrinti.

Balinimas kabinete su "Beyond" šaltos šviesos akseleratoriumi

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis!

Kiekvienam vaikui išdygsta balti dantukai, bet dažantis maistas ir gėrimai, tokie kaip kava, arbata ar sojos padažas, pakeičia dantų išvaizdą. Metams bėgant šios spalvos įsigeria į dantis. Visai kaip balti drabužiai, dėvint juos ilgą laiką patamsėja ir neatgauna savo buvusio baltumo. Patamsėjusius dantis labai sunku balinti žinomais metodais. Bet „Beyond“ sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros.

Šaltos šviesos dantų balinimo mašina naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra vandenilio peroksido, kuris, veikiamas šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.

Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-50 minučių. Naudojant žemą temperatūrą, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. „Beyond“ yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis!

Po balinimo šaltos šviesos lempa dantys nubąla mažiausiai per 2 atspalvius pagal klasikinę VITA skalę.

Daugiau informacijos apie balinimą "Beyond" rasite čia.

Balinimas kabinete be šviesos

Balinimo procedūra atliekama, naudojant vandenilio peroksido turinčią medžiagą, kuri aktyvuojasi ant dantų iškart po to, kai ja yra padengiami dantys. Ši procedūra trunka apie 1 valandą, dalį laiko užima dantenų padengimas specialiu apsauginiu geliu, kad nepakenkti joms balinimo procedūros metu.

Tiek po balinimo šaltos šviesos lempa, tiek be jos, specialistas pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti dantis, kad išlaikyti juos baltus kuo ilgiau. Paprastai balinimo efektas išlieka dvejus ir daugiau metų, priklausomai nuo vartojamo dažančio maisto ir gėrimų kiekio, rūkymo ir pan., tačiau net ir po kurio laiko dantys negrįžta į tą spalvos stadiją, kurioje buvo, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

Endodontinis dantų balinimas

Po šaknų gydymo dantys gali patamsėti. Tokių dantų balinimas atliekamas iš vidaus, t.y. įvedant į danties šaknį specialios aktyvios medžiagos. Šią procedūrą reikia kartoti keletą kartų, kol "negyvo" danties spalva pašviesėja iki siektinos.

 

Išsamiai informacijai galite skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (8-37) 378 379

Jotvingių g. 13, (8-37) 377 778

Šilainiai, Kaunas

Burnos higiena

Kodėl gerai atlikti burnos higieną?

Burnos ertmėje yra daug „piktųjų“ bakterijų. Jos, skaidydamos angliavandenius, gamina rūgštis. Šios rūgštys pažeidžia dantų paviršių ir sukelia dantų ėduonį (kariesą). Kuo ilgiau nevalomos apnašos, tuo stipriau jos tvirtinasi prie dantų paviršiaus. Šios apnašos tampa viena iš svarbiausių dantų ir dantenų ligų priežastis. Apnašos ir akmenys (mineralizavusios apnašos) šalinamos atliekant profesionalią burnos higieną.

Prastos burnos higienos pasekmės.

Blogas burnos kvapas, kraujuojančios dantenos, nesveiki ir paslankūs dantys, dantų ėduonis, dantenų uždegimas (gingivitas) bei giliau esančių apydančio audinių uždegimas (periodontitas).

SVARBU. Dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui, todėl svarbu, kad pastovūs (ne rečiau kaip du kartus per metus) apsilankymai pas burnos higienistą ir odontologą taptų įpročiu.

Atvykus pas burnos higienistę:

 • ultragarsiniu skaleriu bei specialiais instrumentais nuvalomos kietosios ir minkštosios apnašos. Šalinami mikroorganizmai (jų išskiriami toksinai) esantys virš dantenų ir po jomis.
 • Pašalinus dantų akmenis nuo dantų nupučiamos apnašos (susidariusios nuo tabako, kavos, juodos arbatos) su sodapūte „Air-Flow“.
 • Pašalinus visas apnašas, dantys nupoliruojami poliravimo gumytėmis, poliravimo pasta.
 • Atlikus profesionalią burnos higieną, daroma fluoro aplikacija. Fluoras stiprina dantis ir mažina jautrumą, kuris atsiranda po burnos higienos.

Pas mus naudojamos tik kokybiškos medžiagos burnos higienai tokios kaip: „KaVo PROPHYpearls“ (soda) ir „Enamel PRO“ (poliravimo pasta).

Išsamiai informacijai galite skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (8-37) 378 379

Jotvingių g. 13, (8-37) 377 778

Šilainiai, Kaunas